2-hakemde-buyuk-skandal…-mhk,-tff’yi-yaniltti!

AJANSSPOR HABER
Merkez Hakem Komitesi (MHK), geçen yıl Türkiye Futbol Federasyonu’na (TFF) ‘kural hatası yok’ diye rapor verdiği iki hakem Ramazan Keleş ve Turgut Doman’ı Süper Lig hakemliğinden bir alt klasmana düşürdü. Bu iki hakemin klasman düşürülmesi MHK’nın kural hatası yapıldığı görüşünde olduğunu gösteriyor.Ancak bordo-mavililer, Uğurcan Çakır’dan sağlam bir bonservis geliri bekliyor. Yönetim daha önce Çakır’ın bedelini en az 20 milyon Euro civarı olarak belirlemişti.Fransa’dan öneri geldi
Fanatik gazetesinin haberine göre Nantes’ta forma giyen ve yeni sezonda kadroda düşünülmeyen Jean-Kevin Augustin, menajerler vasıtasıyla Fenerbahçe’ye teklif edildi.Beşiktaş Futbol A.Ş CEO’su Ceyhun Kazancı Kimdir?
Galatasaray Lisesi’ni bitiren ama aileden Beşiktaşlı olan Ceyhun Kazancı, Boğaziçi Üniversitesi’nde siyasal bilimler ve uluslararası ilişkiler bölümünde okudu. 2011 yılında Procas Sportif Danışmanlık Menajerlik’te çalışan Kazancı, 2012 yılında IMG Doğuş’ta stat ve arena projesinde direktörlük yaptı. 2015’te Asset Sportif’te 1 yıl genele menajer asistanlığı yapan Kazancı, 2016’de geçtiği E-Kent Geçiş Sismeleri ve Biletleme Teknolojileri şirketinde genel müdür olarak 5 yılın üzerinde çalıştı. Ceyhun Kazancı’nın futbolseverlerce tanınması Passolig ile birlikte oldu. 2016 yılında Passolig’in genel müdürü olarak çalışmaya başlayan Kazancı, Beşiktaş’tan teklif alıncaya kadar bu kurumda başarılı işlere imza attı. Kazancı, yeni sezonla birlikte Beşiktaş için çalışmaya başlayacak.

By admin