yks-baraj-puanlari-dusuruldu-mu?-2021-yks-yeni-baraj-puani-kac-oldu?

AJANSSPOR-HABER
Galatasaray, Danimarkalı savunma oyuncusu Victor Enok Nelsson ile görüşmelere başladığını Kamu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdi. Farouk Miya ile Erdon Daci antrenmana katılmadı
Kayacık Tesisleri’nde Teknik Direktör İlhan Palut ve yardımcı antrenörler yönetiminde yapılan antrenman pas çalışması ile başladı. Çabukluk hareketleri ile devam eden antrenmanda 3 takıma ayrılan futbolcular dönüşümlü olarak turnuva maçları ve kuvvet çalışması yaptı. Antrenman, tempolu koşu çalışması ile sona erdi. Antrenmana tedavi olan ve takımdan ayrı çalışan Farouk Miya ile Erdon Daci katılmadı.Süper Lig’deki kadrodan 5 futbolcuları olduğunu dile getiren Uz, sözlerini şöyle sürdürdü:
Diğerlerinin tamamı altyapıdan arkadaşlarımız. Bu arkadaşlarımıza aslında bir fırsat doğdu bence. Herkesin bizden beklentisi yeni oyuncuların alınması ama olmuyor. İlk önce transfer yasağını kaldırmamız gerekiyor. Daha sonra mantıklı bir şekilde transferleri yapıp, Denizlispor’umuzu en kötü bu yıl ligde bırakmak. Bizim amacımız bu. Çok farklı bir yapıya girmek istemiyoruz. Bizim amacımız Denizlispor’u bu sene bu ligde bırakmak. Öncelikle transfer yasağını kaldıracağız. Daha sonra da alabiliyorsak futbolcu alacağız ama biz şu an 4-5 maç mevcut kadromuzla bir sonuç alabilir miyiz, bunun peşindeyiz.

By admin