uefa’dan-genelge:-doktora-oyuncu-cikarma-yetkisi

Basketbol FIBA Kadınlar Avrupa Kupası D Grubu son hafta maçında Nesibe Aydın, sahasında Macaristan’ın NKA Universitas PEAC takımını 96-62 yendi.UEFA, kulüpler ve milli takımlara gönderilen genelgenin acilen imzalanıp kendilerine gönderilmesini isterken bu imza ile oyuncuların korunmasına öncelik verdiklerini de göstermelerini istiyor. İmza sonrası kulüpler ve milli takımlar UEFA’nın bu konuda hazırladığı talimatı ve uygulamayı kabul etmiş olacaklar.Omar Elabdellaoui çalışmalara başladı
Öte yandan ABD’deki son operasyon süreci tamamlanan Omar Elabdellaoui, İstanbul’a dönerek atletik performans ekibi ile çalışmalara başladı.Site aracılığıyla Eskişehir halkının maddi desteğini beklediklerini ifade eden Şimşek, şöyle konuştu:
Trabzonspor’a olan borcu kapatarak başlamak istiyoruz
Öncelikle Trabzonspor dosyası olmak üzere dosyaları kapatmak için 10 gün önce kampanya başlattık. Şu an için katılım istenilen seviyede değil. Bu site aracılığıyla kulübe gelecek parayı kuruşuna kadar dosya kapatmak için kullanacağız. Kampanyaya öncelikle her zaman olduğu gibi taraftarımız katıldı ama şehrin dinamikleri ve iş insanlarından hala katılan yok. Biz de umutla bekliyoruz. Kampanyayla ilk hedefimiz Trabzonspor dosyasını kapatmak. Çünkü iki şehir çok fazla gerildi. Trabzonspor’a olan borcu kapatarak başlamak istiyoruz. Yaklaşık 400 bin Euro borcumuz var.

By admin